کتاب جامع پیش دبستانی گاج

0
495

در این مطلب به بررسی کتاب جامع پیش دبستانی گاج خواهیم پرداخت :

پیش دبستانی

کودکان قبل از ورود به مقطع ابتدائی و قبل از فراگیری دروس نیاز به یک مرحله ای آموزشی ، همراه با بازی و تفریح و البته تشویق دارند که آنها را به درک مطالب ترغیب کنند .

در دوره پیش دبستانی نیز به منظور تشویق کودکان ، آموزش های اولیه آشنائی با اعداد و خواندن و نوشتن همراه با بازی به کوکان کمک میکند که قدم اول امر آموزش را به راحتی بردارند .

کتاب جامع دبستانی گاج - خرید با تخفیف
کتاب جامع دبستانی گاج – خرید با تخفیف

ابزار آموزشی

ابزار و روش های مختلفی نظیر کتاب های نقاشی ، بازی های کمک آموزشی ، جورچین و کتاب های لوحه نویسی برای این دوره ها از سوی پیش دبستانی ها در نظر گرفته شده که به کمک آنها امر آموزش سهل و آسان گردیده .

اما یکی از موارد قابل تامل در این مسئله ، تعداد و انواع این ابزار به خصوص این کتاب ها میباشد که والدین کودکان را مجبور به صرف هزینه های بالا میکند .

ابزار کاربردی و جامع

نقد و بررسی کتاب پیش دبستانی گاج
نقد و بررسی کتاب پیش دبستانی گاج

اما در این مورد نه تنها والدین ، بلکه مربیان پیش دبستانی نیز به مشکلاتی را احساس میکنند ، اما چاره کار چیست ؟

در این مقطع حساس ، نیاز به یک ابزار کاربردی و جامع که تمامی موارد مورد نیاز کودک و مربی که توام با یکدیگر باشند مورد احتیاج بوده که تمامی نیاز های آموزشی را پاسخ ببخشد .

کتاب جامع پیش دبستانی گاج

اما در این بین انتشارات گاج با عرضه کتاب جامع پیش دبستانی گاج سعی نموده تا با گرد آوری سرگرمی و مفاهیم پایه ، نیاز مربی و کودک را تا حدی پاسخ بدهد .

به روایت ناشر مربی به کمک این کتاب میتواند مفاهیم لوحه نویسی ، زبان آموزی ، ریاضی ، هوش و علوم را به بهترین نحو ممکن به نونهالان آموزش بدهد .

آموزش و تمرین های موجود در کتاب جامع پیش دبستانی گاج به آشنائی کودک به نحوه نوشتار و طرز صحیح نوشتن لوحه ، آشنائی با اعداد و ارقام و شکل حروف الفبا و همچنین بالا رفتن دقت و تمرکز او میشود .

خرید کتاب پیش دبستانی گاج
خرید کتاب پیش دبستانی گاج

کتاب مورد نظر به صورت چهار موضوع در یک عنوان بوده و برای امر تشویق و ترغیب کودکان تصاویری زیبا و دلنشین و همچنین چندین صفحه برچسب فانتزی را دل خود جای داده که بر کیفیت آموزشی آن می افزاید .

کتاب جامع پیش دبستانی گاج در ۱۹۲ صفحه و با قیمت ۵۹۰۰۰ تومان روانه بازار گریده که قابل تهیه از تمامی مراکز فروش کتاب و فروشگاه های اینترنتی میباشد .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید