کتاب صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس

0
412

امروزه بورس در زندگی انسان و افراد در جامعه نقش به سزایی دارد. همه جا حرف از بورس و سرمایه گذاری در آن و درآمد بالای آن است و به راحتی میتوان گفت زندگی انسان را تصاحب کرده است.

بورس و سرمایه گذاری
بورس و سرمایه گذاری

در دنیایی که همه چیز پولی و مادی شده است و خرج کردن پول برای همه ی مردم کار ساده و دوست داشتنی شده است ،

خرج کردن پول

باید کسب پول و سرمایه هم به همین میزان ساده باشد تا زندگی انسان و جامعه با مشکلات مادی احتمالی رو به رو نشود.

بسیاری از انسان های سرمایه دار و مرفه هستند که هیچ وقت شغل و درآمد ثابتی ندارند و اکثرا بدون اینکه کار کنند همیشه درآمد دارند و همین امر سبب مرفه شدن زندگی آن ها بدون انجام کار شبانه روزی میش شود.

صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس
صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس

بدیهی است که درآمد ماهیانه ی آن باید خیلی بیشتر از افرادی باشد که در طول شبانه روز به سختی کار میکنند و صرفه جویی بیشتری در اندک پس انداز خود دارند. اما چگونه؟؟

صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس

در کتاب صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس به این موضوع اشاره شده است که چگونه میتوان یک سرمایه گذاری موفق در بورس کرد. چگونه بدون کوچکترین زحمتی اندک پول خود را چندین برابر کنیم تا خود را به سطح بالای مادی در جامعه برسانیم.

برای همه ی این سوالات و هزار نوع اطلاعات دیگر درباره ی بورس و هر چیزی که یه شهروند مدرن و شهر نشین برای سرمایه گذاری در باید در بداند در کتاب صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس جمع آوری شده است که برای هر شخصی ، از مبتدی تا … لازم و ضروری است.

کتاب های دانشگاهی

اصطلاحات رایج در بورس
اصطلاحات رایج در بورس

کتاب صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس که در لیست کتاب های دانشگاهی برای دانشجویان رشته ی مدیریت نیز قرار دارد و چاپ چهارم آن توسط انتشارات دیباگران تهران در سال ۱۳۹۸ روانه ی بازار گردید.

این کتاب در ۱۶ فصل با عنوان ها و موضوعات مختلف بورس مثل انواع نهاد های مالی، بازار های مالی ، اوراق بهادار، ریسک و بازده ، اصطلاحات رایج در بورس و..‌.

را به وسیله ی شکل ها، نمودار ها و توضیحات مربوط به هر یک را به خوانندگان و مخاطبانش آموزش میدهد و هدف اصلی آن آموزش بیشتر به نیازمندان و علاقه مندان به مباحث مالی، بورس و اوراق بهادار است.

مشخصات کتاب

عنوان : صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس
نویسندگان : حجت بهادری و نسیم کردستانی
انتشارات : دیباگران تهران
موضوع : سرمایه گذاری ، بازار سرمایه ، بورس
رده سنی : بزرگسالان

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید